Szkoła języka angielskiego

Kadra

Magdalena Augustynek

20151217_164127Moja fascynacja językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych trwa od dzieciństwa. Ukończyłam filologię angielską na UMCS, a przygodę z nauczaniem tego języka rozpoczęłam właśnie podczas studiów. Od 2004r. jestem nauczycielem języka angielskiego w III L.O. im. Unii Lubelskiej. Pełnię funkcję egzaminatora maturalnego oraz gimnazjalnego. Z zaangażowaniem przygotowuję uczniów do egzaminów i konkursów przedmiotowych. Moi uczniowie to finaliści Olimpiady Języka Angielskiego. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogromnie dużo satysfakcji. Cenię odpowiedzialność, sumienność i kreatywność. Nie toleruję bezmyślności. W codziennej pracy chętnie wykorzystuję nowe technologie, m.in. zdalne nauczanie.
Prywatnie jestem absolutną fanką swoich dzieci: Julki i Filipa. Nie wyobrażam sobie życia bez moich ukochanych psów, gór, muzyki i sportu. Uważam, że nie ma bardziej elektryzującego wykonania „God Save the Queen” niż to odśpiewane przez angielskich kibiców piłki nożnej! Jednak to żużel jest w centrum moich sportowych zainteresowań.

Aleksandra Woś

IMG_20170206_223719_606Od 2016 roku posiadam tytuł licencjata z filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Kontynuuję studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Język angielski jest moją pasją od dziecka. Szczególnie lubię literaturę angielską i amerykańską. Uczenie sprawia mi dużą radość. Na zajęcia przychodzę z uśmiechem i staram się, aby panowała na nich przyjazna atmosfera. Stawiam przede wszystkim na ćwiczenie mówienia w języku angielskim. Moje zainteresowania to języki obce, książki, film i taniec.

 Justyna Sanecka

JustynaSaneckaJustyna Sanecka jest absolwentką Anglistyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od momentu ukończenia studiów miała cały czas styczność z nauczaniem języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Posiada również bogate zaplecze teoretyczne i praktyczne, zdobyte podczas odbytych kursów, szkoleń i konferencji. Dodatkowe doświadczenie czerpie także z nauczania w państwowej Szkole Podstawowej oraz zajęć prywatnych z uczniami. Uważa, że dzięki solidnej pracy i odpowiedniej motywacji, każdy uczeń jest w stanie opanować język obcy. Wolny czas przeznacza na swoje zainteresowania: czytanie książek, rysowanie, oglądanie filmów oraz muzykę.

Walczyszyn Ewa

WalczyszynEwaEwa jest magistrem filozofii oraz filologii angielskiej. Swoje kwalifikacje zdobywała zarówno na lubelskich uczelniach jak i za granicą, uczestnicząc w wielu kursach i wykładach. Jest nauczycielem z pięcioletnim stażem pracy. Jej pasją jest metodyka nauczania oraz fonetyka. Uwielbia uczyć i obserwować postępy uczniów. Uważa że, każdy może mówić po angielsku wystarczą motywacja od strony ucznia oraz dobra metoda i doświadczenie od strony nauczyciela – a te na pewno posiada.

Uwielbia ciszę ale tylko od czasu do czasu; zabawa, śpiew oraz język angielski towarzyszący jej w codziennym życiu to jest to co kocha.

Emilia Malik

Malik

Od ponad dwóch lat jestem na stale w Polsce i uczę jezyka angielskiego w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz szkole językowej w Lublinie.

Spędziłam 10 lat w Londynie i również tam byłam związana z edukacją.
Uwielbiam podróże, koncerty, kino oraz teatr.
Lubię gotować oraz pływać.

Dłubacz Katarzyna

KatarzynaDlubaczNauczycielka języka angielskiego z ponad ośmioletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Jej największą pasją jest edukacja. Wolny czas lubi spędzać przy dobrej książce lub na łonie natury, bądź też na zgłębianiu tajników różnych języków obcych. Jest osobą pogodną, kreatywną i odpowiedzialnie podchodzącą do wykonywanej pracy. Zajęcia z nią są pełne humoru, a uczniowie wychodzą z nich z poczuciem sukcesu i chęcią zdobywania dalszej wiedzy.

Osiej Katarzyna

KatarzynaOsiejBędąc dzieckiem jej ulubioną zabawą było mówienie w języku „amerykanskym” i ” japonskym”. Fascynacja językiem angielskim pozostała. Katarzyna ukończyła filologię angielską o profilu nauczycielskim, oraz pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Nauczanie języka angielskiego dzieci, to jest jej życie i pasja. Mąż i synek we wszystkim jej kibicują a ona się spełnia…

W życiu prywatnym uwielbia podróżować i poznawać ciekawych ludzi. W ostatnich kilku latach zwiedziła Wielką Brytanię, Kanadę, Bułgarię oraz Tunezję. Już czeka na następną wyprawę, by móc przywieść kolejny bagaż bogatych doświadczeń dla swoich uczniów. Któż wie, gdzie Kasia wybierze się następnym razem?

Siedlec Marta

MartaSiedlecMarta ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Lublinie. Kwalifikacje pedagogiczne zdobyła na WSTS w Warszawie oraz w Southern Regional Collage w Irlandii Północnej. Posiada Advanced Certificate in English i od 2003 roku prowadzi zajęcia z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Pracowała jako lektor w Southern Regional Collage ucząc polską emigrację, jak również pomagała uczniom nie znającym języka angielskiego podjąć naukę w liceum Newry High School w Irlandii Północnej. Uczyła także w szkołach, przedszkolach i żłobkach w Lublinie. Jest osobą kreatywną, kochającą muzykę i podróże.

Kusyk Elżbieta

ElzbietaKusyk

Ela w swojej 12 letniej karierze lektorki języka angielskiego, pracowała w wielu lubelskich placówkach oświatowych żłobkach, przedszkolach i szkołach. Język angielski! – to jej ogromna pasja. Uwielbia pracować z dziećmi i wśród nich. W trakcie swoich zajęć wprowadza dzieci w wyjątkowy świat, poprzez  różne zabawy i aktywizujące gry wzbudza w dzieciach zamiłowanie do języka angielskiego. Jest również pedagogiem specjalnym.

Edyta Szymańska

edytaszymanska

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczenieniem w nauczaniu dzieci jak i dorosłych. Nauczanie sprawia mi ogromną radość. Lubię obserwować postępy moich uczniów, jak stopniowo przełamują barierę językową, zwłaszcza w mówieniu. Nauczanie na różnych poziomach bardzo motywuje mnie do ciągłego wzbogacania metod pracy. Staram się w indywidualny sposób dotrzeć do każdego z moich uczniów, bo przeciez każdy z nas przyswaja wiedzę w trochę inny sposób. Staram się aby uczniowie z przyjemnościa uczestniczyli w moich zajęciach z niecierpliwością czekając na kolejne, aby nauczyć się czegoś nowego. W czasie wolnym lubię aktywnie spędzać czas z rodziną jeżdżąc na rowerze, rolkach czy zwyczajnie spacerując. Najlepiej wypoczywam w moim ogródku, zwłaszcza gdy doglądam moich roślinek, czy koszę trawę.